WE RUN PRAGUE 2013

Ještě ani neskončily prázdniny a už jsme se s několika nadšenci sešli na Staroměstském náměstí, abychom pomohli při organizaci mezinárodního běhu na 10 km. Do tohoto závodu bylo přihlášeno více než 10 000 běžců.

V lońském  roce jsme měli na starost oblast startu a cíle, letos na nás připadl úsek v polovině trati, výběh z Celetné ulice na Staroměstské náměstí, označený X11. Uhlídat diváky podél trati bylo v některých chvílích velmi náročné, ale všichni jsme to zvládli na jedničku.
Poděkování patří všem, kteří si udělali čas na dobrou věc.

Kdo reprezentoval naši školu? Jen ti nejlepší.
Bára Kofroňová, Markéta Svobodová, Helča Žáčková, Alča Budínská, Šárka Hykešová, Helča Mudruňková, Patrik Jeřicha, Eliška Salzerová, Lenka Nechvátalová, Bětka Nedvědová, Nicole Nippertová, Bára Nedvědová, Nikola Sochorová, Martin Kubík, Kateřina Nosková